NB! Enne ostmist tutvu GARANTIITINGIMUSTEGA

Ostujuhend:

Meilt on võimalik otsida rehve konkreetse tüübi ja mõõdu järgi. Valige pealehelt kas sõiduauto/4×4, kaubik või lisatarvikud. Järjest edasi klikkides valite kas suverehvid või talverehvid. Edasi klikides kuvatakse teile mõõdud. Mõõdud lähevad väiksemast suuremaks. Klikage sobiva mõõdu peale ja teile kuvatakse kõik selle mõõduga rehvid mis andmebaasis on. Saate ka sorteerida tooteid nt. hinna või nimetuse järgi.

Vali kogus, kas 2 või 4 ja vajuta “Lisa Ostukorvi“.

Kui soovite osta 1 rehvi, palume meiega ühendust kas e-maili või telefoni teel.

Juhul kui soovite osta veel rehve, valige “Jätka Ostmist“. Juhul kui ei soovi rohkem osta, valige “Kassasse“.

Kontrollige, et toode ja kogus oleks õige ning valige “Tellima“.

Sisestage kättetoimetamise aadress ja valige kättetoimetamise meetod (2 rehvi ostes on kättetoimetamine üle Eesti 7.-EUR-i, 4 rehvi ostes on kättetoimetamine üle Eesti TASUTA. Kättetoimetamise aeg on üldjuhul u. 1-10 tööpäeva, täpse tarneaja teatame peale tellimuse vormistamist e-maili teel) ning valige “Jätka“.

Juhul kui olete juba E-poe klient siis valige “Logi Sisse“. Juhul kui olete esmakordne ostja, siis sisestage E-maili aadress ja enda valitud parool. Kasutajaks ehk kliendiks tehakse teid sellepärast, et saate jälgida oma tellimusi ja lihtsustab järgmisel korral ostu (st. ei pea sisestama enam aadresse jne). Kui soovite, et arve nimi ja kohaletoimetamise aadress oleks samad, tehke kasti linnuke. Kui aga soovite muuta aadressi või nime, võtke linnuke ära ja pange soovitud nimi ja aadress ning seejärel valige “Jätka“.

Kontrollige toode, kättetoimetamise meetod ja aadress kõik uuesti üle, vajadusel saate veel muuta. Kui kõik on korras valige “Maksa“.

Kui kõik õnnestus, tuleb ekraanile kiri, et Sinu Tellimus on edukalt õnnestunud. Süsteem vormistab automaatselt tellimuse-arve. Prindi vajadusel tellimus ka paberile. Ära seda veel maksa!

Teile saadetakse automaatselt E-mailile kinnitus, et oleme tellimuse kätte saanud. Kuna rehvide laoseis ja valik muutub kiiresti, veendume ennem, et valitud rehvid ka laos reaalselt olemas on. Juhul kui rehve laos pole, pakume alati alternatiive ja anname Teile sellest teada E-maili teel. Kui kaup on laos olemas, vormistame tellimuse arveks ja saadame selle teile E-mailile (hiljemalt 1 päeva jooksul), mille eest saate maksta pangakontole, rekvisiidid on arvel lisatud. Kaup saadetakse välja alles pärast makse laekumist. Maksmisel lisage selgitusse arve-saatelehe nr. Säilitage arve alles, kuna see jääb Teie garantiiks. Kõikidel rehvidel on garantii 2 aastat. Rehvid toimetame kohale kulleriga 1-10 tööpäevaga.

Meeldivat ostmist ja turvalist liiklemist

REHVIMEES